Kraunasi...

„Kokybiškas fizinis ugdymas“ - mokymai pradinių klasių pedagogams

10 temų, 26 paskaitos, 10 testų ir patirtinių mokymų

Sveikiname atlikus pirmą žingsnelį - užsiregistravus į kursą „Kokybiškas fizinis ugdymas“.

Džiaugiamės, kad norite bei siekiate tobulėti savo profesijoje ir sieksime Jums padėti tai padaryti. Šiame kurse susipažinsite su įvairiomis ugdymo koncepcijomis ir idėjomis, išgirsite apie skirtingų sričių specialistų taikomus metodus, įgausite praktinių žinių apie fizinio ugdymo pamokos vedimą ir bendravimą su vaikais.

Pirmąją kursų dalį atliksite internetu, šioje e-mokymų platformoje. Čia rasite paskaitų medžiagą ir užduotis, kurias turėsite atlikti savarankiškai.

E-mokymų pagrindinę dalį sudaro vaizdo medžiaga, kurioje švietimo ir sporto specialistai suteiks teorinių žinių ir praktinių pavyzdžių. Peržiūrėję vaizdo įrašus atliksite testus.

E-mokymų temos:

  • Teorinė dalis: fizinis raštingumas, kompetencijos vidinė parengtis, mokymo filosofija ir įdomus mokymas, refleksijos procesas ir metodai, dėmesingas įsisąmoninimas, emocinis intelektas;
  • Praktinė dalis: pramankšta, lengvosios atletikos ir gimnastikos pratimai, orientavimasis, judrieji žaidimai.

Kurso pabaigoje gausite pažymėjimą, kad išklausėte Kokybiškos fizinio ugdymo pamokos programą ir galėsite užsiregistruoti patirtiniams mokymams. Juose galėsite pagilinti savo žinias kartu su kolegomis: pasidalinti savo praktika ir iššūkiais, kurti naujus metodus, drauge apžvelgti gautas patirtis.

II. Patirtinių mokymų temos:

  • Bendrosios patirties sukūrimas: Patirčių ir iššūkių aptarimas, fizinio raštingumo pritaikymo teorinės ir praktinės gairės, iššūkių aptarimas.
  • Aktyvių metodų kūrimas: Komandiniai, bendradarbiavimo, koncentracijos, susipažinimo žaidimai, sudominimo strategijos, pamokos turinio tobulinimas grupėse.
  • Patirties apžvalga: refleksija, pamokos plano kūrimas, įsivertinimas, patirties aptarimas.

Išsamiau apie kursų programą